GencKafe.Net - Counter Strike - sXe
Anasayfa Forum Kayıt ol Dosyalar Oyunlar Üye Listesi Sosyal Gruplar Arama Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Go Back   GencKafe.Net - Counter Strike - sXe > Diğer Oyunlar > Silkroad Online
Sayfaya güncelle Sifremi unuttum, Gizli soruyu ve e-mail i biliyorum (resimli), sifre degistirme

Share Seçenekler
Sifremi unuttum, Gizli soruyu ve e-mail i biliyorum (resimli), sifre degistirme
Alt
  (#1)

LiFeControL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 48
Rep Puanı: 100
Rep Gücü: 29
LiFeControL will become famous soon enoughLiFeControL will become famous soon enough

Standart Sifremi unuttum, Gizli soruyu ve e-mail i biliyorum (resimli), sifre degistirme - 23.06.09

Selamun Aleykum cümleten,

"Sifremi unuttum, gizli sorunun cevabini ve e-mail adresimi biliyorum, ama sifremi bilmiyorum" diyorsaniz, joymax in sitesinden yeni sifre alabilirsiniz. Kisaca aciklayayim

Özellikle dikkatli okumanizi tavsiye ediyorum "sifre ile giris yapamadiginiz zaman, sifresiz olarak, nasil yeni sifre alabilirsiniz?" bununla ilgili yapmaniz gerekenler;

1- Önce www.joymax.com adresine girin ve asagidaki resimde kirmizi okla gösterilen yere tiklayin. Ardindan önünüze kücük bir mesaj egliyor burada ok i secin.

2- Daha sonra acilan sayfanin üstü kismi asagidaki resimdeki gibi. Kirmizi okla belirtilen yeri kirmizi okun önündeki kodu girin. Örnek resimdeki kod Fb8R dir. Büyük kück harf uyumuna dikkat edin. Daha sonra asagiya inin.

3- Asagidaki resimde büyük kirmizi okla gösterilen yerdeki bilgileri dogru bir sekilde girin. ID nizi girdikten sonra kücük kirmizi okun yanindaki ok tusuna basin. Giris islemleri bitince kirmizi cerceve ile cizilmis yerde belirtilen change password a tiklayin. Eger tüm bilgiler dogruysa, sifre degistir penceresi acilir. Buraya yeni sifrenizi önce üste, sonra alttaki bosluga tekrar olarak girin

LiFeControL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   
Alt
  (#2)

LesquDe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 62
Rep Puanı: 100
Rep Gücü: 0
LesquDe will become famous soon enoughLesquDe will become famous soon enough
  LesquDe - MSN üzeri Mesaj gönder  
Standart 23.06.09

Sağol. Güzel paylaşım..
LesquDe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   
Alt
  (#3)

NotreX. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 837
Rep Puanı: 1350
Rep Gücü: 171
NotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud ofNotreX. has much to be proud of
  NotreX. - MSN üzeri Mesaj gönder  
Standart 24.06.09

Paylaşım için teşekkürler...
NotreX. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   
Alt
  (#4)

zali006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 408
Rep Puanı: 455
Rep Gücü: 0
zali006 is a glorious beacon of lightzali006 is a glorious beacon of lightzali006 is a glorious beacon of lightzali006 is a glorious beacon of lightzali006 is a glorious beacon of light
  zali006 - MSN üzeri Mesaj gönder  
Standart 30.06.09

Paylaşım İçin Tşk'ler .
zali006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   

Etiketler
biliyorum, degistirme, email, gizli, resimli, sifre, sifremi, soruyu, unuttum

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil

GencKafe.Net